07.03.2005 :: 13:29
Tak jak obiecałam piszę...a kolejna rzecz, którą tu zamieszczę, to będą recenzje przeczytanych przeze mnie książek. Ponieważ ostatnio mam więcej ambicji do czytania książek, dlatego też postanowiłam się tym z wami podzielić Taże zaczynamy... Pierwszą książką jaką chcę wam przedstawić, to "Kiedy piorun uderza" Jenny Carroll (Meg Cabot): Tylko dlatego że jej przyjaciółce zachciało się spaceru, Jessica zgadza się wracać ze szkoły na piechotę. I proszę bardzo: ląduje w samym środku okropnej burzy. I w samym środku okropnych kłopotów. Co prawda, kłopoty jakoś lubią Jess. Ale nie takie! Bo tym razem gdzieś w drodze do domu Jessica zdobywa nowy talent. Zdumiewający dar, którego można używać dobrze... Albo źle. A wtedy trzeba wiać! Przed wścibskimi dziennikarzami... I FBI. Otóż, dzięki piorunowi, który cały czas "siedzi" w Jess, ma ona niezwykły talent odnajdywania ludzi. Jednak sprawy nieco się komplikują i jej talent zostaje odkryty przez dziennikarzy. A wtedy rozpętuje się niezłe zamieszanie... Polecam gorąco! Książka jest super! To pierwsz część serii "1-8000-Jeśli-Widziałeś-Zadzwoń". Rewelka!!!!