cristianka - komentarze


No to jak obiecałam..... kolejjna część z serii PK. W sumie, zdaje sobie sprawe, że nikt tego nie czyta, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś. Piszę, to dlatego, że chcę wiedzieć jakie książki przeczytałam kiedyś, nie chcę tego zapomnieć, a to jest najlepszy sposób na zapisanie tego. Mogę od razu mieć zdjęcia okładek. Dlatego blog nadaje sie do takich rzeczy w sam raz. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebym dalej opisywała przeczytane ksiązki. Przynajmniej będę miała jakąś "pasję" ... Żartuję... blog nigdy nie będzie moja pasją, bo to zbyt płytka rzecz... ale okresowo moge się tym zająć. Czemu nie??
No... ale wracam do tematu, bo niepotrzebnie się rozpisuję

Oto::::::
"Pamiętnik księżniczki 4: Księżniczka na dworze" Meg Cabot

!

Uff! Nareszcie! Koniec nudnej wizyty w Genowii. Teraz Mia może się zająć tym, co jest naprawdę ważne: swoim życiem uczuciowym. Najchętniej spędzałaby każdą wolną chwilę z Michaelem. Ale Grandmere ma inne plany. A co gorsza, ma też "idealnego" kandydata na przyszłego księcia małżonka Jej Książęcej Wysokości Amelii Mignonette Grimaldi Thermopolis Renaldo!

W sumie... jeśli chodzi o moją opinię, to 4 częśc najmniej mi się podobała... ? Owszem, nie przeczę była ciekawa, ale dopiero od połowy książki... Bo pierwsza połowa książki to opisy wizyty w Genowii.. A to akurat mnie za bardzo nie interesowało... Cóz, może niektórzy mają inne zdanie... Ale za to po powrocie z Genowii akcja się znów zaczyna ciekawie toczyć i aż do samego końca czyta się jednym tchem

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć