18.03.2005 :: 18:25
Zapomniałam tzn. ominęłam dwa "Pamiętnik" ... Ehhh... przeoczyłam część 3 oraz 4 i 1/2. A oto one:::::: "Pamiętnik księżniczki 4 i 1/2: Akcja księżniczka" Meg Cabot Udało się! Mama zgodziła się na wyjazd. Dzika przyroda, praca na rzecz szczytnego celu i perspektywa całych pięciu dni z Michaelem Moscovitzem bez czujnych oczu Grandmere - czy to nie wspaniałe? Ale sprawy komplikują się natychmiast po wyjeździe z Nowego Jorku, a pobyt na łonie natury okazuje się zupełnie nieksiążęcą rozrywką... Książeczka nie rewelacyjna, ale nie narzekam. Jest nienajgorsza.. No, nawet mnie zaciekawiła, więc jest OK. : })i({ ................................................................ "Pamiętnik księżniczki 3: Zakochana księzniczka" Meg Cabot Czy wszystko musi układać się tak fatalnie? Dwóję z algebry Mia ma prawie jak w banku, mama jest w ciąży, zbliża sie oficjalna wizyta w Genowii, książęcy kuzyn prawdopodobnie chce ją zabić (oczywiście, chodzi o tron). Ale to jeszcze nic. Największym problemem Jej Książęcej Wysokości Amelii Mignonette Grimaldi Thermopolis Renaldo jest... miłość. Bez wzajemności... A jednak pod koniec wszystko się wyjaśnia i okazuje się, że sytuacja Mii nie jest taka zła.... a raczej jest... WSPANIAŁA!!!