cristianka - komentarze


Dawno tu nie byłam, bo dopiero skończyłam czytać "S@motność w sieci" A oto ona:

Ja mam inną okładkę, taką zieloną

"S@motność w Sieci" - powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna jak klasyczna historia miłosna. Powieść o miłości w Internecie. Tej ostatecznej, tej, o której się marzy, takiej, aby "się popłakać i aby dech zaparło". Wiśniewski analitycznie i urzekająco zarazem relacjonuje tę miłość, wprowadzając na przemian nastrój nieomal uroczystej czułości, aby kilka linijek dalej zadziwić odważnym erotyzmem. "S@motność w Sieci" to także hołd składany mądrości i wiedzy. Splecione kunsztownie z wątkiem miłosnym fascynujące historie o molekułach emocji, o tym, kto tak naprawdę odkrył DNA, i o tym, co po śmierci stało się z mózgiem Einsteina. Przeczytawszy "S@motność w Sieci", wie się, że wirtualność Internetu to tylko umowa i że e-mail - tak naprawdę - nie musi się różnić od listu przysłanego zaprzęgiem przez posłańca.

Osobiście barrrrrdzo mi się podobala. Dojrzała powieść podobnie jak Romy Ligockiej. Niby zwykła powieść miłosna, ale nie Była to niezwykła powieść nie tylko o miłości Chciałąbym tylko, aby się troszkę inaczej skończyła...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.11.2005 :: 21:46 :: ark250.neoplus.adsl.tpnet.pl

ania

Kocham tę książkę!!!! To, następna po
17.04.2005 :: 11:05 :: firebird.meskonet.pl

narkomanka

masz fajnego bloga naprawde supcio zajrzyj też do mnie www.narkomanka.talk.pl
Talk.pl :: Wróć